Rodinná chata až pro 11 osob

Chaty jsou umístěné přímo v areálu hotelového komplexu a široká nabídka služeb a vybavení areálu umožňuje ubytovaným strávit příjemné chvíle relaxace či aktivní zábavy s přáteli.

Nabízené chaty jsou ideální pro rodiny s dětmi, školy, lyžařské kurzy, školy v přírodě, firemní akce, školení, víkendové lyžování,  atd.Pronajímané chaty


 


 


Kapacita jedné chaty je až 11 lůžek.

První patro: Pokoj se 3 lůžky (1 samostatné lůžko, 1 poschoďová postel), velký jídelní stůl až pro 8 osob a židle, koupelna (WC, sprchový kout a bojler na teplou vodu, umyvadlo se studenou a teplou vodou, zrcadlo) malá kuchyňka s linkou a mikrovlnkou, dřezem. Kuchyň obsahuje základní vybavení ( mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, dřez se studenou vodou, nádobí, příbory, sklenice, malá lednice. Pokoj v prvním patře je využíván i jako společenská místnost. Chata neobsahuje samostatnou společenskou místnost.

 

Druhé patro : pokoj vlevo 4 lůžka (dvojlůžko a 1 poschoďová postel) a pokoj vpravo 4 lůžka (manželská postel a 2 poschoďová lůžka), satelitní televize.

V každém pokoji jsou skříně a police na oblečení a věci. Podlaha plovoucí nebo dřevěná. Každý pokoj má svůj radiátor s termostatem.

Chaty jsou vybaveny povlečením a základním vybavením vč satelitní televize. Maximální kapacita chaty je 11 lůžek (ideální při kombinaci dospělých a dětí). Při delším pobytu ( více jak 3 noci) bychom doporučovali max 8-10 osob v jedné chatě.

Na chatkách je připojení k internetu. Heslo zasíláme v pokynech k pobytu. Lyže a lyžařské boty je možno uschovat v chatě pod schodištěm.

 

Jedná se o ubytování, které uspokojí nenáročnou klientelu, která před luxusem upřednostňuje nízkou cenu ubytování s možností kvalitních služeb v areálu a jeho okolí.

 

V areálu jsou k dispozici bowling, bar, wellness 70m od chat ( whirpool, masáže, pivní a bylinkové lázně, finská sauna, balneoterapie.. provoz wellness centra může být v zimním období omezen), hřiště, solná jeskyně, vinný sklípek, ohniště, sjezdovky, několik restaurací v okolí, atd.

Areál se nachází přímo u lesa, poblíž běžkařské tratě.

 

V případě, že by jste při pobytu rádi využili služby wellness centra, tak doporučujeme alespoň den před pobytem provést ověření otevírací doby a rezervaci procedur na telefonu 777 356 000


Video areálu:

www.youtube.com/watch?v=1XPOwOt1EsgStravování

V areálu je možné využít stravování v penzionu U Čarodějnice, který se nachází přímo u chatek. Pokud byste měli zájem o snídaně či večeře či polopenze je potřeba si toto rezervovat alespoň den dopředu na telefonním čísle 606133355

Stravování je možné  taktéž v restauracích v přilehlém okolí ( U staré čarodějnice, Steak House Dolní Moravice atd) popřípadě přímo v chatách, které obsahují jednoduché kuchyňky, kde je možné si připravit snídaně popřípadě jednodušší pokrmy.


Upozorňujeme, že používání vlastních kuchyňských spotřebičů s vysokým příkonem (grily, remosky,...), může způsobovat "vypadávání" pojistek.

 

Jelikož jsme pouze majitelé chat nikoliv celého areálu, tak nejsme schopni garantovat provoz a nabídku ostatních služeb v areálu. Je lepší se dopředu u nás či na uvedených číslech informovat o aktuálním stavu. Především doporučujeme se informovat na provoz wellness centra, restaurace a sjezdovek. Děkujeme za pochopení.


Cena ubytování

Celá chata pro 11 osob                          3500,- / noc celá chata - hlavní sezona

                                                        od 1200,- / noc celá chata - mimo sezonu


V rámci pobytu se hradí jednorázový poplatek 110,- za každou ubytovanou osobu (např 9 osob hradí za celý pobyt 990,-) Tento poplatek slouží k pokrytí nákladů na energie, závěrečný úklid a výměnu povlečení.


Na místě se hradí rekreační poplatek 16kč/osoba/noc (neplatí děti a senioři)


Pro větší skupiny ( školy, lyžařské kurzy, školení atd.) a délku ubytování delší jako 3 noci upravíme ceny individuálně po telefonické dohodě (až 150,- Kč/ den)

Po rezervaci a potvrzení termínu Vám bude odeslán mail s platebními údaji. 

 

Storno poplatky
při zrušení měsíc před nástupem a více 40% ceny  
při zrušení 15 dní až měsíc před nástupem 70% ceny  
při zrušení 14 dní a méně před nástupem 100% ceny  
 

*Děti do 3 let ubytování zdarma.

 

V případě, že již máte rezervovaný konkrétní termín ubytování, tak změna termínu je možná nejpozději 3 týdny před začátkem ubytování.

 

Bowling v areáluČerťova hora "Čerťák" - 300 metrů od chat


Moderní ski areál Kopřivná - 5 minut vozem