.....místo pro Vaši rodinnou dovolenou

Rodinné chaty až pro 11 osob

Turistický areál se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na silnici č. 445, která spojuje Rýmařov a Karlovu Studánku u obce Dolní Moravice. Leží v nadmořské výšce 610 m přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům.

 

Chaty jsou umístěné přímo v areálu hotelového komplexu a široká nabídka služeb a vybavení areálu umožňuje ubytovaným strávit příjemné chvíle relaxace či aktivní zábavy s přáteli.

Nabízené chaty jsou ideální pro rodiny s dětmi, školy, lyžařské kurzy, školy v přírodě, firemní akce, školení, víkendové lyžování,  atd.

 

Pronajímané chaty

 

  

Kapacita jedné chaty je až 11 lůžek.

První patro: Pokoj se 3 lůžky (1 samostatné lůžko, 1 poschoďová postel), velký jídelní stůl až pro 8 osob a židle, koupelna (WC, sprchový kout a bojler na teplou vodu, umyvadlo se studenou a teplou vodou, zrcadlo) malá kuchyňka s linkou a mikrovlnkou, dřezem. Kuchyň obsahuje základní vybavení ( mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, dřez se studenou vodou, nádobí, příbory, sklenice, malá lednice. Pokoj v prvním patře je využíván i jako společenská místnost. Chata neobsahuje samostatnou společenskou místnost.

 

Druhé patro : pokoj vlevo 4 lůžka (dvojlůžko a 1 poschoďová postel) a pokoj vpravo 4 lůžka (manželská postel a 2 poschoďová lůžka), satelitní televize.

V každém pokoji jsou skříně a police na oblečení a věci. Podlaha plovoucí nebo dřevěná. Každý pokoj má svůj radiátor s termostatem.

Chaty jsou vybaveny povlečením a základním vybavením vč satelitní televize. Maximální kapacita chaty je 11 lůžek (ideální při kombinaci dospělých a dětí). Při delším pobytu ( více jak 3 noci) bychom doporučovali max 8-10 osob v jedné chatě. V areálu vlastníme více stejných chat, které jsou stejně dispozičně řešené, ale mohou být drobnější rozdíly ve vzhledu interiéru, obložení koupelen či vzhled kuchyňského koutu. Tyto rozdíly nemají vliv na funkčnost a rozdíl v komfortu v chatách.

Na chatkách je připojení k internetu. Heslo zasíláme v pokynech k pobytu. Lyže a lyžařské boty je možno uschovat v chatě pod schodištěm.

 

 

 

Jedná se o ubytování, které uspokojí nenáročnou klientelu, která před luxusem upřednostňuje nízkou cenu ubytování s možností kvalitních služeb v areálu a jeho okolí.

 

V areálu jsou k dispozici bar, wellness 70m od chat ( whirpool, masáže, pivní a bylinkové lázně, finská sauna, balneoterapie.. provoz wellness centra může být v zimním období omezen), hřiště, solná jeskyně, vinný sklípek, ohniště, sjezdovky, několik restaurací v okolí, atd.

Areál se nachází přímo u lesa, poblíž běžkařské tratě.

 

 

V případě, že by jste při pobytu rádi využili služby wellness centra, tak doporučujeme alespoň den před pobytem provést ověření otevírací doby a rezervaci procedur na telefonu 725505300 a nebo osobně na recepci v areálu. Pro ubytované je sleva 25% z ceníku.

 


 

Stravování

V areálu je možné využít stravování v penzionu U Čarodějnice, který se nachází přímo u chatek. Pokud byste měli zájem o snídaně či večeře či polopenze je potřeba si toto rezervovat alespoň den dopředu na telefonním čísle 732 565 065
.

Stravování je možné  taktéž v restauracích v přilehlém okolí ( U staré čarodějnice, Steak House Dolní Moravice atd) popřípadě přímo v chatách, které obsahují jednoduché kuchyňky, kde je možné si připravit snídaně popřípadě jednodušší pokrmy.

 

Upozorňujeme, že používání vlastních kuchyňských spotřebičů s vysokým příkonem (grily, remosky,...), může způsobovat "vypadávání" pojistek.

 

Jelikož jsme pouze majitelé chat nikoliv celého areálu, tak nejsme schopni garantovat provoz a nabídku ostatních služeb v areálu. Je lepší se dopředu u nás či na uvedených číslech informovat o aktuálním stavu. Především doporučujeme se informovat na provoz wellness centra, restaurace a sjezdovek. Děkujeme za pochopení.

 

Cena ubytování

 

 

Standardní cena je 3500kč/chata/noc . Využijte časté akce na Slevomat.cz, kde máme až 60% akční slevy.

 

Pro větší skupiny jako jsou školy, školní výlety, firemní akce je možné dohodnout individuální ceny.

Ceny naleznete v sekci "Rezervace pobytu", kde jsou uvedené ceny pro jednotlivá období v roce.

 

V rámci pobytu se hradí jednorázový poplatek 140,- za každou ubytovanou osobu (např 10 osob hradí za celý pobyt 1400,-). Minimální poplatek na celou chatu je stanoven na 650kč (např. 4 osoby nezaplatí 4x140 ale 650kč).  Tento poplatek slouží k pokrytí nákladů na energie, závěrečný úklid a výměnu povlečení.

 

Na místě se hradí rekreační poplatek 16kč/osoba/noc (neplatí děti a senioři)

 

Pro větší skupiny ( školy, lyžařské kurzy, školení atd.) a délku ubytování delší jako 3 noci upravíme ceny individuálně po telefonické dohodě (až 150,- Kč/ den)

Po rezervaci a potvrzení termínu Vám bude odeslán mail s platebními údaji. 

 

Storno poplatky

 

při zrušení měsíc před nástupem a více 40% ceny

při zrušení 15 dní až měsíc před nástupem 70% ceny

při zrušení 14 dní a méně před nástupem 100% ceny

 

Ve většině případů je možno se domluvit na náhradním termínu, pokud se Vám možnost odjezdu komplikuje. V případě, že již máte rezervovaný konkrétní termín ubytování, tak změna termínu je možná nejpozději 3 týdny před začátkem ubytování.

 

*Děti do 3 let ubytování zdarma.

 

Základní ceník služeb v areálu

 

Stravování objednávat na tel.: 732 565 065

snídaně .......... 100 Kč/osoba ( dítě do 10 let 50,-Kč )

večeře ............ 130 Kč/osoba ( dítě do 10 let 70,-Kč )

 

Tenisový kurt - rezervovat předem na recepci, případně na tel. čísle : 725 505 300

pronájem kurtu.............................. 120 Kč/hod

zapůjčení tenisové rakety .............. 50 Kč/ks

 

Wellness Penzion Eva

Služby wellness objednávejte na telefonním čísle : 725 505 300 nebo osobně v recepci. 

Pro ubytované SLEVA 25%.

---------------------------------------------------------------

Finská sauna 90 min 190 kč/osoba, 150 kč/osoba (cena pro ubytované).....(max pro 8 osob, minimální částka je 400 kč)

 

Whirpool 30 min 150 kč/osoba, 120 kč/osoba (cena pro ubytované)

(max pro 5 osob, minimální částka je 300 kč)

 

Whirpool soukromá 45 min 440 kč/ 2 osoby, 350 kč/2 osoby (cena pro ubytované).......(pro 2 osoby)

 

Wellness v areálu

 

 


 

 

Čerťova hora "Čerťák" - 300 metrů od chat

 

Moderní ski areál Kopřivná - 5 minut vozem

 

 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode