Apartmánová chata až pro 14 osob

Ve Ski/relax komplexu Avalanche Dolní Moravice - Rýmařov je Vám k dispozici dvoupodlažní apartmánová chata celkem se 4 apartmány. V chatě pronajímáme vždy celé patro (2 propojené apartmány až pro 7 osob) nebo celou chatu (4 apartmány až pro 14 osob)

Komfortní ubytování uprostřed krásné přírody 

Jedná se o ubytování, které uspokojí  klientelu, která před luxusem 5* hotelů upřednos­tňuje slušnou cenu a kvalitní ubytování s možností kvalitních služeb v areálu a jeho okolí.

Nabízené chaty jsou ideální pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, firemní akce, školení, víkendové lyžování, výlety na kolech, běžkaře, houbaře atd.
Kapacita jednoho patra (2 apartmány) je 7 osob .


Apartmány první patro: Dva pokoje s manželskou postelí a rozkládacím dvojlůžkem, 1x poschoďová postel a  1x samostatná postel, 2×TV SAT, 2 koupelny se sprchovými kouty, 2×WC, kuchyňku s dřezem, sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvici, malou lednici a základní kuchyňské vybavení.


Apartmány druhé patro: Stejné vybavení jako první patro. Koupelny obsahují vany namísto sprchových koutů. V každém pokoji jsou skříně a police na oblečení a věci. Podlaha plovoucí nebo dlažba. Topení je zde radiátory.

Chaty jsou vybaveny povlečením a základním vybavením.

Na chatkách je připojení k internetu. Každá chata obsahuje malý zahradní gril na dřevo či uhlí. Součástí chaty je venkovní společná uzamykatelná kóje na lyže či jiné vybavení. Parkování je před chatou.

V areálu jsou k dispozici bowling, bar, wellness 150m od chaty ( whirpool, masáže, pivní a bylinkové lázně, finská sauna, balneoterapie.. provoz wellness centra může být v zimním období omezen), hřiště, vinný sklípek, ohniště, sjezdovky, několik restaurací v okolí, atd.


V případě, že by jste při pobytu rádi využili služby wellness centra, tak doporučujeme alespoň den před pobytem provést ověření otevírací doby a rezervaci procedur na telefonu 777 356 000.

 

Stravování

 

V areálu je možné využít stravování v penzionu U Čarodějnice, který se nachází cca 150m od chaty v centru areálu. Pokud byste měli zájem o snídaně či večeře či polopenze je potřeba si toto rezervovat alespoň den dopředu na telefonním čísle 606133355

Stravování je možné  taktéž v restauracích v přilehlém okolí popřípadě přímo v apartmánech, které obsahují jednoduché kuchyňky, kde je možné si připravit snídaně popřípadě jednodušší pokrmy.

 

Jelikož jsme pouze majitelé chat nikoliv celého areálu, tak nejsme schopni garantovat provoz a nabídku ostatních služeb v areálu. Je lepší se dopředu u nás či na uvedených číslech informovat o aktuálním stavu. Především doporučujeme se informovat na provoz wellness centra, restaurace a sjezdovek. Děkujeme za pochopení.

Cena ubytování

Patro apartmánové chaty ( 2 apartmány) -  3500,- / noc - hlavní sezona

                                                                    - od 2000,- / noc - mimo sezonu

V rámci pobytu se hradí jednorázový poplatek 110,- za každou ubytovanou osobu (např 9 osob hradí za celý pobyt 990,-) Tento poplatek slouží k pokrytí nákladů na energie, závěrečný úklid a výměnu povlečení.


Na místě se hradí rekreační poplatek 16kč/osoba/noc (neplatí děti a senioři)


Po rezervaci a potvrzení termínu Vám bude odeslán mail s platebními údaji. 

 

Storno poplatky
při zrušení měsíc před nástupem a více40% ceny 
při zrušení 15 dní až měsíc před nástupem70% ceny 
při zrušení 14 dní a méně před nástupem100% ceny 
 

*Děti do 3 let ubytování zdarma.


V případě, že již máte rezervovaný konkrétní termín ubytování, tak změna termínu je možná nejpozději 3 týdny před začátkem ubytování.


Vhodné pro partu přátel i rodiny s dětmi

Jedná se tedy o ideální místo pro aktivní rodinnou dovolenou, projížďky na kolech, procházky přírodou, sjezdové a běžkařské lyžování. Zdejší sjezdovky jsou ideální také pro výuku lyžování, ale také pro zkušenější lyžaře.

V blízkosti areálu je několik zasněžovaných sjezdovek pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře s kompletním zázemím. Navštívit můžete areál Čerťák cca 300m od chaty nebo oblí­bený moderní lyžařský areál Kopřivná, který je od areálu vzdálen asi 5 minut vozem.
Chcete své děti naučit lyžovat? Jeden kilometr dlouhá sjezdovka Čerťák u areálu  je naprosto ideální.


Další lyžařské areály se nacházejí v blízkosti (Karlov pod Pradědem, Kopřivná, Praděd, Karlova Studánka).